menu

SOLAR DA BICA s pronájmem vozu ***

od 20 690,- Kč
Sao Vicente
Fly & Drive ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Hotel se nachází v severní části ostrova Madeira, ve středisku Sao Vicente. Má ideální polohu na romantickém, stylovém a idylickém místě s nádherným výhledem na oceán, zelené údolí a okolní hory.

Vybavení hotelu

V hotelu je Vám k dipozici jídelna, společenská místnost s krbem a karetním stolem, posilovna, sauna, vyhřívaný vnitřní bazén, dětský koutek, wifi připojení k internetu ve společných prostorách zdarma, venkovní terasa s nádherným výhledem na okolí a parkoviště. K hotelu patří i vlastní zahrádka pro pěstování ovoce a zeleniny s certifikátem BIO produktů.

Vybavení pokoje

Nachází se zde celkem 13 pokojů s vlastní koupenou/WC, centrálním topením, telefonem s přímou volbou, SAT-TV, minilednička. Ohřev teplé vody pomocí solárních panelů.

Stravování

Bez stravy či s bio snídaní z vlastních hotelových zdrojů.

Náš názor

Ideální výchozí bod pro poznávání krás ostrova...

Poznámka:

MINIMÁLNÍ DOBA POBYTU JSOU 2 NOCI !

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Funchal-Praha v nejnižší knihovací třídě ( v období 10.4.-2.11.2020 jsou odlety v pondělí, ve středu a v pátek na přímých letech. V ostatních dnech jsou lety na pravidelných linkách s přestupem). * zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou * služby českého delegáta na telefonu s výjimkou období 10.2.-2.3., kdy jsou pobyty bez delegátského servisu * pronájem vozu cat.A

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * poplatek za přistavení auta na letišti v nočních hodinách cca 30 € (splatné na místě přímo autopůjčovně) * pohonné hmoty, vratnou kauci za auto(cca 750,-Eur) – nutná embosovaná kreditní karta!, připojištění vozu * ekologickou daň 1,- Eur/osoba/den (platba v hotelu). Týká se pouze osob starších 18 let * u letů na pravidelných linkách, případný doplatek za vyšší knihovací třídu


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena