menu

QUINTA DO FURAO s pronájmem vozu ****

od 23 390,- Kč
Santana
Fly & Drive ~ Letecky
Quinta
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Hotel se rozprostírá na hornaté plošině nad mořem uprostřed vinic, obklopen nádhernou flórou s výhledem na fascinující severní divoké pobřeží Madeiry, na okraji známé vesničky Santana.

Vybavení hotelu

Jedná se o typický hotel madeirského stylu s recepcí, kavárničkou a barem, výtahem, společenskou místností s krbem a TV, vinným sklípkem, konferenční místností pro 40 osob, knihovnou s internetem zdarma, vyhřívaným bazénem s mobilní střechou a terasou, kde jsou hotelovým hostům k dispozici lehátka a slunečníky, jacuzzi. Hotel je obklopený organickou zahradou, zelenina se používá v hotelové kuchyni. Na pláž je to cca hodina chůze nebo lanovkou. Teplotní rozdíl od Funchalu je cca 2 stupně.

Vybavení pokoje

Stylově zařízené pokoje vybavené koupelnou/WC, fénem, kabelovou TV, centrálním topením, připojením k internetu, rychlovarnou konvicí, telefonem a trezorem (za poplatek). Hotel má 39 dvoulůžkových pokojů a 4 suity. V blízkosti hotelu je lanovka vedoucí na pláž.

Sport a zábava

V ceně je zahrnuto využívání fitness centra, sauny a billiardu.

Náš názor

Pobyt zde doporučuji všem chorobným romantikům, neboť procházky nad útesy s překrásnými výhledy na vodopády a divoké severní pobřeží ve Vás vyvolají skryté touhy a vášeň.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Funchal-Praha v nejnižší knihovací třídě ( v období 10.4.-2.11.2020 jsou odlety v pondělí, ve středu a v pátek na přímých letech. V ostatních dnech jsou lety na pravidelných linkách s přestupem). * zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou * služby českého delegáta na telefonu s výjimkou období 10.2.-2.3., kdy jsou pobyty bez delegátského servisu * pronájem vozu cat.A

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * poplatek za přistavení auta na letišti v nočních hodinách cca 30 € (splatné na místě přímo autopůjčovně) * pohonné hmoty, vratnou kauci za auto(cca 750,-Eur) – nutná embosovaná kreditní karta!, připojištění vozu * ekologickou daň 1,- Eur/osoba/den (platba v hotelu). Týká se pouze osob starších 18 let * u letů na pravidelných linkách, případný doplatek za vyšší knihovací třídu


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena