menu

QUINTA COVA DO MILHO s pronájmem vozu

od 20 990,- Kč
Santo da Serra
Fly & Drive ~ Letecky
Quinta
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Quinta Cova do Milho se vyznačuje teplou rodinnou atmosférou, harmonií s přírodou, překrásnými výhledy na okolní hory v Santo da Serra, kvetoucí krajinu se stoletými stromy a exotickými květinami.

Vybavení hotelu

K vybavení Quinty Cova do Milho patří bar, zahrada, kabelová TV ve společenské místnosti s krbem, malá knihovna, wifi připojení k internetu ve společných prostorách zdarma, parkování zdarma. Hotel vám dále zprostředkuje pronájem vozu či transfer z/na letiště.

Vybavení pokoje

Vybavení pokojů Quinty Cova do Milho jsou dekorovány s moderním stylu a teplých barvách, k jejich vybavení patří balkon, koupelna/WC, TV a centrální topení.

Stravování

Snídaně se podávají v salonku, je možné na požádání servírování snídaní i přímo do pokoje za malý poplatek. K snídani jsou podávané čerstvé regionální produkty z okolních farem.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Funchal-Praha v nejnižší knihovací třídě ( v období 10.4.-2.11.2020 jsou odlety v pondělí, ve středu a v pátek na přímých letech. V ostatních dnech jsou lety na pravidelných linkách s přestupem). * zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou * služby českého delegáta na telefonu s výjimkou období 10.2.-2.3., kdy jsou pobyty bez delegátského servisu * pronájem vozu cat.A

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * poplatek za přistavení auta na letišti v nočních hodinách cca 30 € (splatné na místě přímo autopůjčovně) * pohonné hmoty, vratnou kauci za auto(cca 750,-Eur) – nutná embosovaná kreditní karta!, připojištění vozu * ekologickou daň 1,- Eur/osoba/den (platba v hotelu). Týká se pouze osob starších 18 let * u letů na pravidelných linkách, případný doplatek za vyšší knihovací třídu


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena