menu

PESTANA OCEAN BAY ALL INCLUSIVE RESORT ****

od 27 790,- Kč
Madeira
All inclusive ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Hotel Pestana Bay se nachází na kamenité pláži Praia Formosa, jedné z nejhezčích pláží na Madeiře s krásným výhledem na mys Cabo Girao, tyčící se do výšky 508 metrů nad oceán. Jen 3 km od města Funchal, hlavního města tohoto ostrova, které je lehce přístupné po plážové promenádě. Do centra města Vás zdarma dopraví také několikrát denně hotelový mikrobus.

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí, restaurace s nádherným výhledem na moře a druhý nejvyšší útes Cabo Girao. Je zde přímý přístup na kamenitou pláž Praia Formosa. Hosté se též mohou těšit z efektního výhledu na kopce obklopující rybářskou vesničku Camara de Lobos. Dále je hostům k dispozici sladkovodní venkovní vyhřívaný bazén s jacuzzi a dětským brouzdalištěm, fitness centrum, turecké lázně, internet, klub pro zdraví se saunou, čistírna a konferenční klimatizovaný sál pro 120 osob. Wifi připojení k internetu je ve společných prostorách zdarma.

Vybavení pokoje

Všech 202 pokojů je vybaveno mini kuchyňským koutem a balkonem s výhledem na moře a pláž Praia Formosa. Vlastní koupelna s vysoušečem vlasů / WC, telefon s přímou volbou, kabelová TV, stropní ventilátor a trezor (za poplatek). Dalších 15 suite, které mají navíc 1 ložnici a 1 koupelnu. Studia premium a suite mají navíc ještě klimatizaci. Vybavení interiérů je moderní a vkusné a vytváří atmosféru klidu a pohody. Wifi připojení k internetu zdarma.

Stravování

All inclusive zahrnuje: • Snídaně formou bufetu 7,30-10,30 hod. • Oběd formou bufetu 12-15 hod. (místní bílé/červené víno, pivo, nealko nápoje, voda) • Odpolední snack 16-17,30 hod.(sladké pečivo, jogurty, chléb, sýr, šunka, mortadella, kuřecí a krůtí prsa, džemy, zmrzlina, pizza, klobásy, hamburgery, těstoviny, míchaný salát, toasty a hranolky) – střídavě během týdne • Večeře formou bufetu – 1.skupina 18,30-19,30; 2.skupina 20-21 hod. (místní bílé/červené víno, pivo, nealko nápoje, voda, čaj, káva) • Neomezená konzumace nápojů – 11-23 hod. (vybrané druhy alkoholických nápojů, pivo, nealko nápoje, voda, čaj, káva). Konzumace nápojů po 23 hodině je za poplatek.

Pláž

Krásná tmavá pláž z lávových kamenů přímo před hotelem, lehátka a slunečníky za poplatek 2,5 Eur/den

Sport a zábava

Služby a aktivity zdarma: * venkovní bazén * hrací místnost, knihovna * sauna a turecké lázně, jacuzzi, fitness centrum, agua aerobic * shuttle bus do centra Funchalu a zpět * animační programy, živá hudba

Pro děti

Pro malé návštěvníky je připraveno v palmové zahradě dětské hřiště.

Náš názor

Velmi kvalitní hotel. Takže jestli rádi usínáte za šumění vln oceánu či si rádi posedíte na terásce s výhledem na Atlantik a okolní krásnou scenérii, vybrali jste si správně.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Funchal-Praha v nejnižší knihovací třídě * zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou * služby českého delegáta * transfery z/na letiště

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * ekologickou daň 1,- Eur/osoba/den (platba v hotelu). Týká se pouze osob starších 18 let


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena