menu

THE VIEWS MONUMENTAL ****

od 19 690,- Kč
Funchal
Pobytový zájezd ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Hotel Te Views Monumental se nachází na rušnější hlavní silnici ve Funchalu, v oblasti známé jako LIDO, cca 250 metrů od moře a vodního komplexu LIDO. Vše potřebné máte po ruce. Pobřežní promenáda je pár metrů od hotelu a zavede Vás na největší pláž Madeiry, Praia Formosa a nebo na druhou stranu do centra Funchalu.

Vybavení hotelu

Hotel nabízí svým klientům vysoký standard služeb jako jsou recepce, 2 restaurace, 2 bary, obchod se suvenýry, velká prosluněná terasa s lehátky a slunečníky zdarma, venkovní bazén, dětský bazén, plně vybavené fitness centrum, lázně, knihovna, parkoviště pro hotelové hosty zdarma, plně vybavená konferenční místnost.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí dva typy pokojů: dvoulůžkové pokoje a studia. Oba typy pokojů jsou standardně vybaveny koupelnou/WC, klimatizací, vysoušečem vlasů, kabelovou TV, telefonem, minibarem, trezorem. Ve studiích je navíc menší kuchyňský kout.

Stravování

Snídaně s možností dokoupení polopenze vč.nápojů (0,25l místního vína nebo 1 nealko nápoj nebo 1 pivo a voda)

Sport a zábava

Fitness centrum, sauna, aerobic, biliard a stolní tenis – to vše pro Vás zdarma. Za poplatek jsou možné i masáže.

Náš názor

Pro ty cestovatele, kteří chtějí být v centru všeho dění. Skvělý výchozí bod pro objevování ostrova.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena