menu

ESTALAGEM PONTA DO SOL s pronájmem vozu ****

od 27 390,- Kč
Ponta do Sol
Fly & Drive ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Moderní designový hotel Estalagem Ponta do Sol se nachází na útesu na jižním pobřeží Madeiry, pouhých 25 minut cesty od Funchalu. Jedinečná poloha hotelu ve Vás zanechá vzpomínku na dokonalé splynutí s přírodou.

Vybavení hotelu

Hostům je k dispozici restaurace s výhledem na moře a personál, který se domluví jak anglicky, tak německy i francouzsky. K dispozici Vám taktéž bude místní průvodce po horách, samozřejmě za poplatek.

Vybavení pokoje

Všech 54 pokojů má vlastní koupelnu, balkon, ze kterého se můžete kochat pohledem na hory a oceán, televizi, minibar, kávovar, klimatizaci a trezor.

Sport a zábava

Hotel disponuje těmito sportovními zařízeními: venkovní bazén, vnitřní vyhřívaný bazén, jacuzzi, parní lázeň, malá posilovna, billiard, stolní tenis, půjčovna hosrkých kol, možnost dopravy do Funchalu, nebo na levády.

Náš názor

Jedinečná romantika pro každého náročného cestovatele.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Funchal-Praha v nejnižší knihovací třídě * pronájem vozu kat. A na celou dobu pobytu s přistavením na letišti, neomezený počet najetých kilometrů, povinné ručení * zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou * služby českého delegáta na telefonu

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * ekologickou daň 1,- Eur/osoba/den (platba v hotelu). Týká se pouze osob starších 18 let * u letů na pravidelných linkách, případný doplatek za vyšší knihovací třídu * poplatek za přistavení auta na letišti v nočních hodinách cca 30 € (splatné na místě přímo autopůjčovně) Při zapůjčení vozu je NUTNÁ embosovaná platební karta !


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena