menu

ENOTEL LIDO RESORT & SPA MADEIRA *****

od 29 090,- Kč
Funchal
Wellness ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Tento nový a klidný pětihvězdičkový hotel se nachází přímo u pobřežní promenády vedoucí do centra Funchalu (cca 25 minut chůze) . Pouhých 7 km ho dělí od golfového hřiště Palheiro Golf a 30 km od Santo da Serra Golf Club.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří 4 restaurace, 2 bary, diskobar, kavárna, prostorná vstupní hala, 24 hodinový pokojový servis, prádelna, kadeřnictví, bankomat, bussines centrum. Klienti mohou svá auta zaparkovat v garáži, která má kapacitu 100 aut. Z hotelu se každý den a každou hodinu můžete dopravit hotelovým minibusem do Funchalu-Marina, zdarma.

Vybavení pokoje

Hotel disponuje celkem 137 pokoji různých typů, které jsou standardně vybaveny balkonem s částečným výhledem na moře, klimatizací, telefonem s přímou volbou, elektronickým trezorem, minibarem (nealko nápoje a voda), SAT/ TV, wifi připojením k internetu (za poplatek), koupelnou/WC.

Stravování

All inclusive.

Pláž

Hotelová pláž přímo před hotelem.

Sport a zábava

Dva venkovní bazény, vnitřní vyhřívaný bazén – 28-29C, dětské brouzdaliště, tenisové kurty, squashové kurty, thalasoterapie, posilovna s výhledem na moře, jacuzzi, turecká sauna – zdarma, večerní zábavné programy – bar Moonlighting živá hudba. Dále zde nechybí billiard, ping pong, šipky, dětský klub zdarma a hlídání na pokoji zdarma. Také je zde k dispozici moderní Spa centrum, nabízející nepřeberné množství různých procedur, masáží apod.

Náš názor

Tropická oáza uprostřed hlavního města Funchalu.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Funchal-Praha v nejnižší knihovací třídě ( v období 10.4.-2.11.2020 jsou odlety v pondělí, ve středu a v pátek na přímých letech. V ostatních dnech jsou lety na pravidelných linkách s přestupem). * zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou * služby českého delegáta na telefonu s výjimkou období 10.2.-2.3., kdy jsou pobyty bez delegátského servisu * transfery z/na letiště

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * ekologickou daň 1,- Eur/osoba/den (platba v hotelu). Týká se pouze osob starších 18 let * u letů na pravidelných linkách, případný doplatek za vyšší knihovací třídu


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena