menu

CASA VELHA DO PALHEIRO *****

od 32 690,- Kč
Funchal
Golfový zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Hotel byl láskyplně přestavěn z loveckého zámečku z 18. století a je nyní plně integrován do 120hektarového přírodního parku Palheiro s vlastním mistrovským golfovým hřištěm par 72. Nachází se v blízkosti města Funchalu a jen 20 minut od mezinárodního letiště Madeira. Casa Velha do Palheiro má ideální polohu, kde uniknete shonu městského života, jedinečné místo pro aktivní odpočinek, kde jediným hlukem, který pravděpodobně uslyšíte, je ptačí zpěv.

Vybavení hotelu

Do hotelu vejdete vstupní halou s recepcí a barem s terasou do překrásně udržované zahrady. K dispozici je Vám zde knihovna, hrací místnost, menší konferenční místnost, služby čistírny a prádelny, soukromé parkoviště, restaurace, bar u bazénu, Tea house, Palheiro Spa. Součástí residence je venkovní vyhřívaný bazén (16x8 m) se sluneční terasou a nově i vnitřní vyhřívaný bazén (8x4 m).

Vybavení pokoje

Hotel, který je členem Relais & Châteaux, poskytuje 33 pokojů a pět apartmánů, z nichž každý má jedinečný styl a osobnost. Všechny pokoje v Casa Velha do Palheiro mají vlastní koupelnu s fénem a vyhřívaným držákem na ručníky. Senior suite a pokoje typu superior mají další samostatné sprchové kabiny. 30kanálová kabelová televize Ústřední topení s individuální regulací Klimatizace s individuálním ovládáním Koupelnové vybavení té nejvyšší kvality Telefon s přímou volbou Pokojový trezor Interní televizní kanál Mini bar Uvítací dárek ve všech pokojích při příjezdu Psací stůl 24hodinová recepční služba

Stravování

Oceněná hotelová restaurace je vysoce ceněna a je zaslouženým gurmánským referenčním bodem. Večerní atmosféru si hosté mohou vychutnat při svíčkách v elegantní jídelně. Snídaně se podává na slunné zimní zahradě. Čajovna Casa de Chá má výsadní postavení v zahradách Palheiro, hned vedle golfového hřiště Palheiro Golf a venkovského hotelu Casa Velha do Palheiro. Při posezení mají hosté příjemný výhled do hotelové zahrady a na golfové hřiště. Čajovnu zdobí černobílé fotografie v rámečcích zachycující historii Palheiro Estate v 19. století a nabízí návštěvníkům zahrad výběr čajů a kávy, polévky, sendviče, saláty a úžasný výběr domácích koláčů, pečiva a zmrzliny. Hoteloví hosté mají přímý přístup do čajovny z areálu hotelu.

Sport a zábava

Hotelové Palheiro Spa, kousek od recepce, nabízí opravdovou škálu procedur a kosmetických terapií. K vybavení patří vyhřívaný krytý a venkovní bazén, turecké lázně a sauna plus malé fitness centrum. Hned vedle je tenisový kurt do každého počasí a méně energičtí hráči mohou hrát na trávníku pod budovou kroket. Hotel sousedí se slavnými zahradami Palheiro a golfovým hřištěm Palheiro - vynikající 18jamkové mistrovské hřiště par 72 - a nabízí privilegovaný přístup pro hosty ubytované v Casa Velha. Hotelová sportovní rybářská jachta "Balancal" kotví v přístavu ve Funchalu a je k dispozici pro hlubinný rybolov a pobřežní výlety.

Náš názor

Luxusní ubytování určené především pro milovníky golfu a náročnější klientelu.

Cena zahrnuje:

- 7 nocí ve vybraném typu pokoje se snídaní - 5x green fee na hřišti Palheiro Golf nebo Santo da Serra - úschovna bagů - služby českého delegáta na telefonu - denní kyvadlovou dopravu na hřiště Palheiro a do Funchalu - volný vstup do zahrad Palheiro Gradens (9-17,30 hod.)

Cena nezahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Funchal-Praha (rádi na požádání zajistíme) * transfery z/na letiště * pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * golfové připojištění * přepravu golfových bagů * ekologickou daň 1,- Eur/osoba/den (platba v hotelu). Týká se pouze osob starších 18 let


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena