menu

BELMOND REID´S PALACE *****

od 54 890,- Kč
Madeira
Cestování s dětmi ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Hotel Belmond Reid´s leží v překrásných zahradách pouhých 10 min.pěší chůze od centra hlavního města Funchalu. Stojí přímo na útesu a nabízí Vám neskutečný výhled na strmé skály a moře. Jedná se nejstarší hotel na Madeiře, který je vyhlášený svým luxusem a řada významných osobností, které Madeiru navštíví, pobývají právě zde.

Vybavení hotelu

Tento velice luxusní hotel prvotřídní kategorie je velmi vkusně zařízen a při vstupu do hotelu a na zdejší krásnou terasu se každému vybaví scéna z románu o rakouské císařovně Sissi. K vybavení hotelu nepochybně patří 3 restaurace, bar, terasa, kde se podává snídaně a popř. menší občerstvení, 24 hodinový servis, kadeřnictví, kosmetika.1 restaurace je otevřena pouze na snídaně, další dvě na obědy. Zde nezapomněli ani na nejmenší klienty, hotel disponuje dětským klubem. V hotelu se také nachází „růžový salon“, kde se denně servíruje čaj o páté. Nechybí ani TV místnost, kde můžete každý večer vidět Oscarové filmy od roku 1928. Několik venkovních bazénů, tenisové kurty, fitness, obchod se suvenýry, billiard, knihovna. V krásné vzrostlé zahradě můžete relaxovat a pozorovat racky kroužící nad oceánem, přečíst si krásnou knížku a dýchat osvěžující vzduch prosycený sluncem a solí.

Vybavení pokoje

Hotel disponuje 130 pokoji a 30 suitami, všechny pokoje jsou klimatizované, elegantně vybavené s koupelnou/WC, fénem, TV se satelitem, telefonem s přímou volbou, trezorem (za poplatek) a minibarem, většina pokojů má výhled na moře a balkon s proutěným nábytkem. Náročnější z Vás si zde mohou pronajmout apartmá Winstona Churchila, kde je koupelna zdobená jedinečnými portugalskými azulejos. V ceně je také bezplatný shoe cleaning servis, 24 hodinový pokojový servis.Uvítací košík s ovocem a květiny.

Stravování

Snídaně jsou formou bohatého bufetu. Večeře si můžete vybrat ve dvou restauracích, romantické či francouzské restauraci s překrásným výhledem na funchalský osvětlený záliv, a to výběrem z menu.

Sport a zábava

3 venkovní bazény s mořskou vodou (2 jsou vyhřívané a 1 jeden je přímo na úrovni oceánu s přímým vstupem), 2 tenisové kurty zdarma, fitness centrum, sauna, masáže, aerobic, rybaření, vodní lyžování, windsurfing (v průběhu léta zdarma), potápění a další vodní sporty. Možnost hraní golfu v nedalekém Palheiro Golf a Santo da Serra Golf. Místnost na hraní bridge.

Náš názor

Představte si, že tento hotel měl jako první na světě kostky ledu. Pokud Vám nevadí chodit na večeře jedině v obleku a hledáte ten nejlepší servis a velký luxus pro strávení Vaší dovolené, pak račte, dveře hotelu Reid´s jsou pro Vás otevřeny.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Funchal-Praha v nejnižší knihovací třídě ( v období 10.4.-2.11.2020 jsou odlety v pondělí, ve středu a v pátek na přímých letech. V ostatních dnech jsou lety na pravidelných linkách s přestupem). * zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou * služby českého delegáta na telefonu s výjimkou období 10.2.-2.3., kdy jsou pobyty bez delegátského servisu * transfery z/na letiště

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * ekologickou daň 1,- Eur/osoba/den (platba v hotelu). Týká se pouze osob starších 18 let * u letů na pravidelných linkách, případný doplatek za vyšší knihovací třídu


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena