COSTA LINDA charter s pronájmem vozu ***

od 0,- Kč
Fly & Drive ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Costa Linda se nachází na jednom z nejkrásnějších pobřeží Madeiry, v severozápadní části ostrova v Porto Da Cruz, 15 minut od mezinárodního letiště. Residence je situována v místech, kde prožijete příjemnou dovolenou.

Vybavení hotelu

Hostům je k dispozici restaurace a terasa s kapacitou pro 150 lidi, společenská místnost, venkovní umývárna, ručníky, mýdlo. Připojení k internetu je pouze ve veřejných prostorách a je zdarma. Samozřejmostí je denní úklid pokojů.

Vybavení pokoje

Hostům jsou nabízeny klasické dvoulůžkové pokoje, taktéž dvoulůžkový pokoj typu "twin" s oddělenými postelemi a rovněž si zde můžete zajistit apartmán, všechny typy pokojů jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, telefonem a SAT-TV. Hosté si mohou za příplatek zajistit pokoj s balkonem a výhledem na moře. V apartmánu je možno si uvařit a použít ledničku. Cca 30 metrů od residence je možno navštěvovat veřejný bazén.

Stravování

Zdejší restaurace Vám nabídne možnost ochutnat pestré menu lákající na místní speciality - plody moře, různě upravené druhy masa, výborné ovocné dezerty a v neposlední řadě ochutnáte typické madeirské víno a pálenku zvanou Poncha. Atmosféru madeirské restaurace dokreslují pozůstatky kamenných zdí z bývalé továrny na výrobu rumu.

Pláž

Pláž v Porto da Cruz je vzdálena 100 m.

Sport a zábava

V tomto kraji ocení krásu a atmosféru okolí zejména pěší turisté, kteří se díky strategickému místu hotelu dostanou do pohádkových zákoutí, hor, potůčků a vodopádů.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Nejdříve od Nejpozději do Počet nocí Strava
Cena
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Cena za jednu osobu zahrnuje:

- vybraný počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji s uvedenou stravou - pronájem vozu kat. A na celou dobu pobytu s přistavením na letišti, neomezený počet najetých kilometrů, povinné ručení - leteckou přepravu charterovým letem Praha-Funchal-Praha - asistenční služby v českém jazyce na telefonu

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu, * poplatek za přistavení auta na letišti v nočních hodinách cca 30 € (splatné na místě přímo autopůjčovně) Při zapůjčení vozu je NUTNÁ embosovaná platební karta ! * od 1.5.2017 Madeira zavádí tzv. ekologickou daň 1,- Eur/osoba/den (platba v hotelu). Týká se pouze osob starších 18 let.